Sterowanie

Wysoka precyzja w otwartych i zamkniętych pętlach sterowania dla maszyn i systemów - w atrakcyjnej cenie. B&R eliminuje tę pozorną sprzeczność, dzięki wysokiemu stopniowi skalowalności swoich systemów sterowania...

Więcej

Napędy

Kompleksowe podejście B&R do sterowania napędami Generic Motion Control (GMC) łączy w sobie pozycjonowanie pojedynczych osi, przekładnie oraz profile krzywek elektronicznych, sterowanie CNC i funkcje robotyki. Jeśli dodać do tego opartą na sieciach technologię bezpieczeństwa o krótkich czasach reakcji, otwiera to możliwości całkowicie nowych koncepcji projektowania i budowy maszyn...

Więcej

Wizualizacja

Niezależnie czy obsługa odbywa się za pomocą ekranu dotykowego, przycisków funkcyjnych czy kombinacji obu metod, panele operatorskie B&R zapewniają niezrównany komfort i ergonomię. Wysokiej jakości wyświetlacze z szerokim kątem widzenia umożliwiają przegląd wszystkich stanów maszyny i systemu... 

Więcej
COFNIJ
16 05.2017

Złożona kinematyka, łatwa obsługa z B&R mapp

Nowe oprogramowania mapp RoboX and mapp Tech sprawiają, że konfigurowanie i przygotowywanie do pracy układów robotów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Nowe komponenty mapp: Wprowadź ustawienia i steruj nawet 15 osiami

Firma B&R jeszcze bardziej rozszerzyła swoje portfolio modułowych komponentów oprogramowania mapp. Nowe oprogramowania mapp RoboX and mapp Tech sprawiają, że konfigurowanie i przygotowywanie do pracy układów robotów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Technologię mapp RoboX można wykorzystywać do sterowania dowolnym systemem kinematycznym zawierającym do 15 osi. Projektanci cieszą się całkowitą wolnością projektowania, a jednocześnie korzystają ze wszystkich udogodnień technologii mapp. Ustawianie parametrów robota jest proste dzięki dostępnej od razu wizualizacji i diagnostyce. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas, zarówno w trakcie projektowania, jak i w czasie pracy.

Szybkie uruchomienie

Kolejnym krokiem jest zastosowanie technologii mapp Teach, która zapewnia intuicyjną funkcjonalność.Teach-in pozwala definiować i zarządzać sekwencjami ruchów robotów oraz natychmiast je uruchamiać.

Szybkie projektowanie

Technologia mapp składa się z osobno zamkniętych bloków, które usprawniają opracowywanie nowych aplikacji. Komponenty zapewniają podstawową funkcjonalność, która może być konfigurowana graficznie, co skraca czas rozwoju projektu o średnio 67%. Wszystkie komponenty mapp są połączone za pomocą linków mapp. Każdy komponent sytemu mapp wyszukuje potrzebne sobie dane z innych komponentów wykorzystujących model klient-serwer.

Więcej na www.br-automation.com

Wydawnictwa dokonujące przedruku opublikowanych tu informacji prasowych prosimy o przesłanie ich kopii do:
B&R Industrie-Elektronik Ges.m.b.H.
Corporate Communications
B&R Strasse 1
A-5142 Eggelsberg