Sterowanie

Wysoka precyzja w otwartych i zamkniętych pętlach sterowania dla maszyn i systemów - w atrakcyjnej cenie. B&R eliminuje tę pozorną sprzeczność, dzięki wysokiemu stopniowi skalowalności swoich systemów sterowania...

Więcej

Napędy

Kompleksowe podejście B&R do sterowania napędami Generic Motion Control (GMC) łączy w sobie pozycjonowanie pojedynczych osi, przekładnie oraz profile krzywek elektronicznych, sterowanie CNC i funkcje robotyki. Jeśli dodać do tego opartą na sieciach technologię bezpieczeństwa o krótkich czasach reakcji, otwiera to możliwości całkowicie nowych koncepcji projektowania i budowy maszyn...

Więcej

Wizualizacja

Niezależnie czy obsługa odbywa się za pomocą ekranu dotykowego, przycisków funkcyjnych czy kombinacji obu metod, panele operatorskie B&R zapewniają niezrównany komfort i ergonomię. Wysokiej jakości wyświetlacze z szerokim kątem widzenia umożliwiają przegląd wszystkich stanów maszyny i systemu... 

Więcej
COFNIJ
17 12.2020

Sterownik i panel HMI z funkcją multi-touch w jednym urządzeniu

Wydajność Power Panel C50 można wykorzystać optymalnie dzięki licznym zabudowanym interfejsom, w tym POWERLINK, Ethernet i USB.

Nowy Power Panel firmy B&R posiada dedykowany procesor do HMI.

Power Panel C50 oferuje korzyści zarówno wydajnego sterownika, jak i nowoczesnego pojemnościowego ekranu dotykowego w jednym urządzeniu HMI. Power Panel jest wyposażony w dedykowany procesor do aplikacji HMI, dzięki czemu jest optymalnym rozwiązaniem do wizualizacji mapp View. Może być używany w temperaturach od -20°C to +60°C i nie wymaga wentylatora.

Nowoczesny ekran HMI z funkcją multi-touch jest dostępny w wersji z szybą przejrzystą lub antyrefleksyjną i dlatego idealnie nadaje się do projektowania maszyn klasy premium. Ekran dotykowy reaguje precyzyjnie i niezawodnie, nawet jeżeli operator ma na rękach grube skórzane rękawice. Gesty takie jak przybliżenie i przesunięcie zapewniają intuicyjną obsługę. Power Panel C50 jest dostępny z panoramicznym ekranem w pięciu rozmiarach od 7,0 do 15,6 cali.

Kompaktowy i niezawodny

Nowy Power Panel ma bardzo kompaktową konstrukcję, minimalną głębokość instalacji oraz funkcjonalne rozmieszczenie wyprowadzeń przewodów, dzięki którym panele są łatwe w montażu i nie wymagają dużej przestrzeni. Bez twardych dysków, wentylatorów ani akumulatorów – panele te nie wymagają konserwacji. Przednia część panelu zapewnia ochronę w stopniu IP65, dzięki czemu urządzenia doskonale sprawdzą się w trudnych warunkach przemysłowych.

Wiele interfejsów

Wydajność Power Panel C50 można wykorzystać optymalnie dzięki licznym zabudowanym interfejsom, w tym POWERLINK, Ethernet i USB. Moduły I/O, osie i elementy bezpieczeństwa można również połączyć bezpośrednio z panelem. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych sterowników.

Wykorzystanie atutów mapp View

Wysoce wydajny Power Panel C50 jest idealnym urządzeniem do obsługi wizualizacji mapp View. Dzięki pakietowi oprogramowania mapp View firma B&R oferuje dostęp do szerokiego świata technologii web bezpośrednio ze środowiska inżynierskiego. Inżynierowie automatycy mają narzędzia, których potrzebują, aby stworzyć wydajne i intuicyjne rozwiązania HMI. Nie ma potrzeby bezpośredniej pracy w technologiach HTML5, CSS czy JavaScript i ich znajomości. mapp View opiera się całkowicie na standardach web, zapewniając optymalne przeglądanie na każdym urządzeniu. Treści wyświetlane na wielu ekranach można dostosować do konkretnych użytkowników lub grup użytkowników.

Więcej na www.br-automation.com

Wydawnictwa dokonujące przedruku opublikowanych tu informacji prasowych prosimy o przesłanie ich kopii do:
B&R Industrial Automation GmbH
Corporate Communications
B&R Strasse 1
A-5142 Eggelsberg