Sterowanie

Wysoka precyzja w otwartych i zamkniętych pętlach sterowania dla maszyn i systemów - w atrakcyjnej cenie. B&R eliminuje tę pozorną sprzeczność, dzięki wysokiemu stopniowi skalowalności swoich systemów sterowania...

Więcej

Napędy

Kompleksowe podejście B&R do sterowania napędami Generic Motion Control (GMC) łączy w sobie pozycjonowanie pojedynczych osi, przekładnie oraz profile krzywek elektronicznych, sterowanie CNC i funkcje robotyki. Jeśli dodać do tego opartą na sieciach technologię bezpieczeństwa o krótkich czasach reakcji, otwiera to możliwości całkowicie nowych koncepcji projektowania i budowy maszyn...

Więcej

Wizualizacja

Niezależnie czy obsługa odbywa się za pomocą ekranu dotykowego, przycisków funkcyjnych czy kombinacji obu metod, panele operatorskie B&R zapewniają niezrównany komfort i ergonomię. Wysokiej jakości wyświetlacze z szerokim kątem widzenia umożliwiają przegląd wszystkich stanów maszyny i systemu... 

Więcej
COFNIJ
21 09.2022

B&R ACOPOSinverter P86 - Przemienniki częstotliwości do szerokiego zakresu zastosowań

ACOPOSinverter P86 to seria przemienników częstotliwości do trójfazowych silników synchronicznych i indukcyjnych, z enkoderami lub bez.

B&R przedstawia nową serię przemienników ACOPOSinverter do trójfazowych silników synchronicznych i indukcyjnych

Przemienniki z serii P86 B&R są już zgodne ze standardem czynników wydajności IE przewidzianych w normie EN 61800-9-2. Umożliwiające przyszłą aktualizację przemienniki są wyjątkowo elastyczne i łatwo je skonfigurować. Nowa seria ACOPOSinverter jest również wyposażona w dwukanałową funkcję bezpieczeństwa Safe Torque Off (STO) zgodnie ze standardem SIL3 / PLe.

Duża dynamika i skalowalność

Przemienniki częstotliwości są szczególnie dobrze przystosowane do zastosowań dynamicznych. Mogą zapewnić do 220% nominalnego momentu wyjściowego przez dwie sekundy. Mogą być stosowane do sterowania w pętli otwartej lub zamkniętej silnikami indukcyjnymi (IE2, IE3), silnikami synchronicznymi i silnikami reluktancyjnymi. Zintegrowany interfejs POWERLINK, liczne kanały I/O oraz wbudowany enkoder i opcjonalne karty interfejsów zapewniają maksymalną elastyczność w projektowaniu instalacji.

Wytrzymała konstrukcja zapewnia wieloletnią trwałość

Przemienniki ACOPOSinverter serii P86 mają wyjątkowo wytrzymałą konstrukcję i są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach. Łatwo radzą sobie z wibracjami, wstrząsami, pyłami i temperaturą do 60°C bez utraty wydajności.

Szeroka gama produktów

Nowa seria P86 dodatkowo rozszerza ofertę przemienników ACOPOSinverter firmy B&R. Wraz z seriami P66, P76 i P96 obejmują one szereg profili technologii napędowej dla trójfazowych silników indukcyjnych i silników synchronicznych o napięciu zasilania od 200 do 600 V i mocy znamionowej od 0,18 do 200 kW. Dzięki łatwo skalowalnej funkcjonalności i pełnej integracji ze środowiskiem automatyki B&R, rodzina ACOPOSinverter nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, od niewielkich modułów maszyn po złożone instalacje.

Więcej na www.br-automation.com

Wydawnictwa dokonujące przedruku opublikowanych tu informacji prasowych prosimy o przesłanie ich kopii do:
B&R Industrial Automation GmbH
Corporate Communications
B&R Strasse 1
A-5142 Eggelsberg